Szkolenia na miarę

Szkolenia na miarę

Doradztwo i kursy dedykowane

Jeśli Twoja firma, instytucja lub laboratorium potrzebuje zindywidualizowanego doradztwa lub szkolenia w zakresie sieci komputerowych, systemów operacyjnych rodziny Linux/Unix, cyberbezpieczeństwa możesz na nas liczyć !

Możesz mieć pewność że nasz konsultant, specjalizujący się w dziedzinie która Cię interesuje pomoże Ci w dostosowaniu szkolenia do twoich potrzeb. Dedykowana usługa szkoleniowa może zostać spersonalizowaną wersją oferowanego już szkolenia lub całkowicie nowym produktem szytym na miarę pod twoje zamówienie. W każdym przypadku zaproponujemy curriculum  które pozwoli twoim pracownikom zdobyć kompetencje które są najpotrzebniejsze dla twojego biznesu.

Ceny takiego szkolenia są zróżnicowane. Zależą od  liczby studentów, zakresu materiału i czasu potrzebnego do jego przygotowania. Każdy z tematów w naszym programie szkoleniowym odzwierciedli specyfikę zainteresowań kursantów i twojego biznesu. Indywidualnie zaprojektowane moduły ze szkoleniem mogą dotyczyć konkretnego sprzętu i / lub aplikacji będących przedmiotem Twojego zainteresowania.

Skontaktuj się z iTech, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować szkolenie.

Dodaj komentarz