Administracja siecią

Administracja siecią

Administratorzy sieci zarządzają sieciami i systemami łączności.

Administratorzy sieci instalują, obsługują i zarządzają sieciami i systemami komputerowymi, które zapewniają przepływ informacji. Implementują i utrzymują sprzęt sieciowy i oprogramowanie, rozwiązują problemy sieciowe i zapewniają standardy bezpieczeństwa sieci, dostępności i wydajności.

Organizacje zatrzymują i zatrudniają nowych administratorów sieci, aby zoptymalizować istniejące systemy, aby obniżyć koszty i zwiększyć produktywność. W silnej gospodarce firmy wdrażają nowe technologie sieciowe i komunikacyjne w celu zwiększenia przewagi konkurencyjnej, co prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na przeszkolonych i certyfikowanych administratorów sieci do instalowania, zabezpieczania i optymalizacji nowych systemów. To stałe zapotrzebowanie na administratorów sieci, niezależnie od warunków ekonomicznych, skłoniło wielu ekspertów ds. Zatrudnienia do przekazania administratorowi sieci „kariery opartej na recesji”.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na specjalistów od sieci, jest to idealny czas na rozpoczęcie lub rozwój kariery w administracji sieci. Uniwersytety, uczelnie i prywatne szkoły komputerowe oferują szereg szkoleń i programów dla administratorów sieci. Porównaj najlepiej sprawdzone kursy i stopnie administratora sieci w USA, Kanadzie i Internecie.

W ramach rozwoju w tej ścieżce kariery oferujemy zestaw szkoleń :

  1. CCNA Routing & Switching ICND1 100-105
  2. CCNA Routing & Switching ICND2 200-105
  3. CCNP ROUTE
  4. CCNP SWITCH
  5. CCNP TSHOOT

Oraz kursy bezpieczeństwa w sieciach komputerowych

  1. Cisco Network Security 1
  2. Cisco Network Security 2

Administrator systemów | Network Analyst | Cisco Network Administrator | SysAdmin | Menedżer sieci

Dodaj komentarz