iTech miejsce nauki i przygotowania się do przyszłości

iTech dostarcza zarządzane usługi edukacyjne, takie jak doradztwo w zakresie kształcenia, opracowywanie treści i programów nauczania, administrowanie uczeniem się, dostarczanie wiedzy i technologii uczenia się.

  SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
desk-items

Usługi dodatkowe

Usługa Managed Learning

itECH zapewnia optymalne rozwiązania, aby sprostać potrzebom szkoleniowym naszych klientów. Od standardowych rozwiązań po najbardziej złożone niestandardowe podejścia pomagamy naszym klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe, osiągając najwyższą wydajność w dowolnym miejscu na świecie.

Managed Learning

Niestandardowe rozwiązania szkoleniowe

Nasze niestandardowe rozwiązania szkoleniowe są dostosowane do Twoich wymagań. Osiągamy cele związane z uczeniem się poprzez dokładne dostosowanie do celów, procesów i technologii.

Dogodne lokalizacje.

Prywatne szkolenia dostarczane w twoim zakładzie lub naszym, w dowolnej strefie czasowej i dowolnym miejscu na świecie.

Wygodne planowanie

Nasze możliwości wykraczają poza tradycyjną klasę od poniedziałku do piątku. Oferujemy poranne, popołudniowe, nocne i weekendowe rozwiązania, które mogą być dostarczane codziennie, co tydzień, co dwa tygodnie lub nawet co miesiąc. Zajęcia mogą być tak krótkie, jak 1- godzinne szkolenie lub tak obszerne jak 10-godzinne szkolenie w stylu obozu dla rekrutów.

Niestandardowe treści i programy nauczania.

Niestandardowe rozwiązania dodatkowe, takie jak e-Learning, filmy szkoleniowe, szybkie karty referencyjne i hostowane seminaria internetowe.

Dodaj komentarz