Kursy i certyfikacje

Kursy i certyfikacje

Kursy zgodne z programami certyfikacji zapewniają kompetencje poprzez rozwój i pomiar umiejętności i wiedzy. Egzaminy certyfikujące wykraczają poza szkolenia, zapewniając pomiar wiedzy i umiejętności. Kiedy pracodawcy chcą zatrudnić lub promować, zdobyte kompetencje są ważnym czynnikiem determinującym, dlatego ważne jest, aby odbywać kursy i pozyskiwać certyfikaty w swojej dziedzinie.

Bądź na bieżąco
W dzisiejszym świecie tytuł , jaki zdobyłeś 5-10-15 lat temu, nie zawsze ma taką samą ważność, jak w momencie jego otrzymania. Uzyskując certyfikat, pokazujesz pracodawcom, że jesteś na bieżąco z najnowszymi praktykami, które są wymagane do pracy.

Rozwój kariery
Pracodawcy lubią widzieć chęć rozwoju. Takie działania pokazują ambicję, co przekłada się na ciężką pracę i bardziej wydajne miejsce pracy. Te cechy pomagają zwiększyć szanse na otrzymanie podwyżki lub wzięcie udziału w promocji.

Zarób więcej pieniędzy
Posiadanie certyfikatu czyni cię bardziej atrakcyjnym kandydatem, niezależnie od tego, czy chodzi o nową pracę, czy o wewnętrzną promocję. W badaniu przeprowadzonym przez Centrum Edukacji i Pracowników Georgetown University, posiadanie referencji zwiększa zarobki o 25%.

Bądź na bieżąco
Stale przybywa osób zatrudnionych na stanowiskach wymagających wykształcenia wyższego stąd też coraz więcej osób, przekonuje się do certyfikacji branżowej.

Rynek pracy jest niezwykle konkurencyjny, dlatego też iTech oferuje różnorodne kursy przygotowujące do certyfikatów z zakresu technologii informacyjnej medycznej, które pomogą Ci osiągnąć cele zawodowe i wyróżnić się z tłumu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób iTech może pomóc w rozwoju kariery, skontaktuj się z nami już dziś.

Dodaj komentarz